O nás

Moje fotka
Rodinné a komunitní centrum Kocourek z.s. Vytváříme veřejný prostor pro setkávání rodin s dětmi. Prostor, kde jsou děti vítány, mohou se rozvíjet po boku svých vrstevníků a učí se toleranci kolektivu. Pomáháme maminkám při překonávání sociální izolace. Poskytujeme společenství, solidaritu a otevřenost všem generacím. Umožňujeme rodičům vzájemně se společensky i neformálně stýkat, vzdělávat se a využívat vlastních schopností či znalostí. MC Kocourek je občanské sdružení, které funguje na principu rodinné svépomoci a dobrovolnické práci. Naši práci podporuje Pardubický kraj a město Březová nad Svitavou.

úterý 1. září 2015

DOPOLEDNÍ PROGRAM

Zpívánky, říkánky, tanečky, cvičení na balónech a tvoření pro děti cca do 3 let. Vaše ratolesti si užívají nové prostředí, zvykají si na nové lidi a zkouší se postupně zapojovat do dění kolem sebe. Rodiče mohou sdílet své pocity, problémy týkající se dětí a zájmy s ostatními...
Program je každé úterý dopoledne. Máme zkušenost, že si pobyt v MC užívají miminka zhruba od půl roku, tedy do od té doby, kdy se začínají pohybovat (plazit, kutálet) za nejrůznějšími předměty.